Procedrūra Aprašymas
...

Molis plaukams

Molis turtingas mineralų tokių kaip cinkas, kalcis, kalio ir geležies pašalina negyvas ląsteles, pasižymi giliai valančiu veikimu.
Žaliasis molis yra molio rūšis dažniau naudojama plaukų priežiūrai dėl tonizuojančių, sutraukiančių, drėkinančių ir randus gydančių savybių.
Viena didžiausia molio teikiama nauda plaukams yra gilus valomasis veikimas, molis atkemša galvos odos poras, kas leidžia plaukams augti stipresniems ir daug greičiau. Veiksmingai sumažina plaukų riebumą. Žaliasis molis tinka riebiai galvos odai, padeda sutraukti poras, gerina riebalų liaukų funkciją ir tonizuoja. Puikus įrankis kovoti su pleiskanomis.

Plaukų trinkimui:

•Veikia kaip natūralus šampūnas, kuris nuplauna nešvarumus ir riebalų perteklių nuo galvos odos ir plaukų, nepažeisdamas nei plaukų folikulų nei plaukų paviršiaus – keratino, kartu subalansuojama plaukų riebalų liaukų veikla. Plaukams suteikia žvilgesio ir purumo.
•Tokį "šampūną" labai paprasta pasiruošti namuose: sumaišykite molio miltelius su šiltu vandeniu iki skysto jogurto konsistencijos; užtepkite šios pastos ant plaukų pradedant nuo šaknų iki galiukų; palikite kelioms minutems; labai gerai išskalaukite plaukus vandeniu.
Žaliojo molio pasiruoštą košelę galite praturtinti šaukštu medaus - tai puikiai tinka saulės nugarintiems, išsausėjusiems plaukams.