Procedrūra Aprašymas
Žaliasis molis ypač populiarus veido kaukių gamyboje. Dėl savo savybių jis puikiai subalansuoja odos riebalų pasiskirstymą, drėkina išsausėjusią odą ir šalina toksinus iš odos, šalina blizgesį, padeda išsaugoti odos jaunystę ir grožį. Gausu įvairių mineralų - oksidų, magnio, kalcio, kalio, dolomitų, silicio, fosforo, silikono, vario, seleno.

Kaip naudoti? Pagrindinės kaukės receptui reikia:
1 stiklinės Žaliojo Molio,
1 arbatinio šaukštelio Medaus,
1 arbatinio šaukštelio Migdolų aliejaus, arba šalto spaudimo Alyvuogių aliejaus,
0,5 stiklinės natūralaus mineralinio vandens.
Kaip gaminti pagrindinę kaukę?
Medų ištirpiname vandenyje, supilame aliejų ir viską gerai sumaišome. Paskui suberiame Molį ir stipriai maišome iki vientisos masės. Tokiu būdu paruošiama pagrindinė kaukė.

Kaukė normaliai odai
Į pagrindinę kaukę įpilkite pusę arb. šaukštelio Kviečių gemalų aliejaus ir viską sumaišykite. Taip pat galima įlašinti 1-3 lašus Levandų eterinio aliejaus. Laikyti ant odos 10 min.

Kaukė sausai odai
Į pagrindinę kaukę įpilkite 2 šaukštus Dedešvos užpilo, pusę arbat. šaukštelio Erškėtuogių arba Agurklės aliejaus, viską sumaišykite. Galite įlašinti 1-3 lašus Sandalmedžio eterinio aliejaus. Laikyti ant odos 5 min.

Kaukė riebiai odai
Į pagrindinę kaukę įpilkite šaukštą Citrinos arba Greipfrutų (šviežiai išspaustų) sulčių, viską sumaišykite. Taip pat galima įlašinti 1-3 lašus Citrinų eterinio aliejaus. Laikyti ant odos 10 min.

Kaukė kaklui (drėkinanti, suteikianti elastingumo)
Į pagrindinę kaukę įpilkite 2 šaukštus Sojų pieno. Galite įlašinti 1-3 lašus Sandalmedžio eterinio aliejaus. Laikyti ant odos 15 min.